KONST / Litografier / Färglitografi 14624208
nr 1462 4208
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Sydländsk stad. Signerad, daterad -68. Färglitografi, bildmått: 58x40, yttermått inklusive ram: 72x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:32:09
200 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann